Prožijte nezapomenutelnou dovolenou na řeckých ostrovech ve stínu olivových alejí →

S výběrem last minute zájezdu naváhejte

Čím dál tím více lidí nechává výběr dovolené na poslední chvíli a spoléhají na to, že v jimi požadovaném termínu bude k dispozici ten ideální last minute. Last minute dovolených bývá každým rokem požehnaně, letošní sezóna je ale mírně odlišná. Kdo už má výběr zájezdu, ať už do Řecka nebo kterékoliv jiný středomořské destinace, za sebou, ví, o čem je řeč.

Situace v letošní sezóně je výrazně ovlivněna nepokoji v jinak tak oblíbeném Egyptě. Cestovní kanceláře zájezdy do Egypta ruší a klienti, kteří by jinak cestovali k celoročně teplému Rudému moři, se poohlížejí po jiných destinacích. Vyrážejí na oblíbenou dovolenou do Turecka, na dovolenou do Bulharska nebo právě osvědčeného Řecka. Zájezdy do těchto zemí tak rychle mizí.

Proto, najdete-li hotel, který Vám svoji polohou i cenou vyhovuje, radím dlouho neváhat, ihned nezávazně rezervovat a jakmile to bude možné, tak platit. V opačném případě se vystavujete riziku, že celý proces pečlivého a kolikrát zdlouhavého výběru budete muset absolvovat znova.

S výběrem last minute zájezdu naváhejte
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Řecko čekají! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *