Prožijte nezapomenutelnou dovolenou na řeckých ostrovech ve stínu olivových alejí →

Proč Řecko?

Řecko je místo, kde si každý přijde na své. Přináší milionu turistům, kteří cestují do této překrásné země z celého světa, neopakovatelné a nezapomenutelné zážitky na celý život. Pokud jste si vybrali právě Řecko pro Vaši dovolenou, rozhodně nebudete litovat!

Důvody k dovolené v Řecku

Zajímá Vás historie či umění? Řecko nabízí neskonale krásnou a velmi bohatou historii, kterou nikde jinde určitě nenajdete. Kamkoli se vydáte, narazíte na nespočet úctyhodných památek. A kam vyrazit? To je velmi těžká volba, jelikož je obrovské množství možností.

Vyrážíte za odpočinkem? Řecko Vám dopřeje relaxaci, klid a nerušenou dovolenou. Bohatství řecké kultury či přírody si jistě užije celá vaše rodina, neboť máte neuvěřitelně velkou možnost výběru různorodých pláží, které vybízejí k uvolnění a příjemnému požitku z dovolené u moře.

A co příroda? Jak o památky, turisty, tak i o krásu přírody se obyvatelé Řecka starají s obrovskou pílí a radostí. Řecká příroda je ojedinělá a velmi specifická. Milovníci přírody se nebudou stačit divit nad krásou fauny v celém středomoří, která je zde nejbohatší. Rozhodně nečekejte urovnané trávníky se zastřihnutými keříky. V řecké přírodě panuje divočina, typické jsou olivové háje a borové lesy, jejichž vůně je nenahraditelná.

Dovolená v Řecku a ceny

Můžeme si dovolenou v Řecku vůbec dovolit? Již dlouho nebyly ceny zájezdů do Řecka tak příznivé. Řekové lákají na nízké ceny a dokonce zkracují tak oblíbené siesty! Dokonce i letoviska zlevňují a nezapomenutelnou dovolenou v Řecku seženete již za 6.000 korun – včetně dopravy a dobrého jídla. Pokud se rozhodnete nakupovat nějaké suvenýry a místní pochutiny, máme pro Vás pár praktických rad.

Ceny se v Řecku mohou velmi lišit. Na pláži či v místních obchůdcích na ostrovech si sáhnete hlouběji do kapsy, ucítíte ale velký cenový rozdíl, když zajdete do supermarketů ve městech. Řecko nabízí zkrátka každému něco. Rozhodně však budete odlétat zpět domů spokojeni a již v letadle budete přemýšlet, zda se sem vrátíte i v další sezoně.

Proč Řecko?
Ohodnoťte
Naposledy aktualizoval David dne .
Řecko čekají! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *