Prožijte nezapomenutelnou dovolenou na řeckých ostrovech ve stínu olivových alejí →

First Minute Řecko 2017 / 2018

Pokud již nyní pokukujete po levné dovolené na řeckých ostrovech nebo řecké pevnině, určitě nevynechejte first–minute slev, které se každoročně opakují s přicházející zimou a Vánoci. Nejen v roce 2017 bude sezona startovat již na přelomu května a června. Zájezdy za výhodné ceny jsou dostupné teď.

Kdy koupit dovolenou v Řecku na první moment?

Obecně platí, že je vhodné počkat na období listopadu. Některé promo akce začínají i v průběhu října, nejedná se však o masový trend všech cestovních kanceláří a proto chybí vhodné srovnání. Doporučuji hledat dovolenou v Řecku pro rok 2015 v průběhu listopadu a prosince. Do-výprodeje budu dostupné v i průběhu ledna a února – ty nejlepší nabídky však bývají zpravidla již rozebrány.

First minute akce do Řecka jsou z toho důvodu, aby cestovky odhadli poptávku na sezonu 2015 a tím nakoupili přesně takové kapacity, které budou poptávce odpovídat. Předchozí roky se jim vyvedli na výbornou, což mělo za následek opravdu minimální výběr last–minute dovolených a ty do Řecka prakticky nepadaly pod 10 tisíc korun.

First Minute Řecko 2017 / 2018
5, hlasů: 2
Naposledy aktualizoval David dne .
Řecko čekají! Naplánuj si svou dovolenou již teď... Vyber si zájezd →

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *